poniedziałek, 16 grudnia 2013

2 w 1

U nas za oknem dzisiaj prawie wiosenna pogoda była, a jednak ja dzisiaj pisze posta w połowie z poślizgiem, zupełnie jak na lodzie, choć lodu brak.

Owy poślizg dotyczy dnia wczorajszego. Trzeciej niedzieli adwentu.


Przez cały wczorajszy dzień myślałam o napisaniu postu i nawet chwilkę czasu bym uczknęła, bo Małżonek mój wczoraj na spotkaniu opłatkowym swojej formacji był całe popołudnie, a Synka mojego ukochanego Dziadek zabrał jadąc w odwiedziny do swojego kolegi.Chciał się Chłop super wnuczkiem pochwalić! :-)

Ja natomiast realizowałam plan - zagniatałam, kulałam, smażyłam, nadziewałam świąteczne orzeszki.


Ani to trudne, ani nazbyt męczące, ale bardzo czasochłonne zajęcie. Stąd posta już sklecić nie zdążyłam zanim moi mężczyźni z wojaży do domu powrócili. A jak już wrócili, to tyle było do obgadania i opowiedzenia, że wieczór wydawał się krótszy niż zwykle.

Dzisiaj więc nadrabiam zaległości.

Dzisiaj w szesnasty dzień adwentowego odliczania zabrałam się za pakowanie prezentówWiększość już dość długo czekała ukryta w szafie. W tym roku w ruch poszedł szary papier i stempelki


Tegoroczne podarki dla dorosłych pakuję właśnie tak


Wyjątek stanowią jedynie prezenty dla Henryczka, tu zasada jest jedna, ma być kolorowo. Więc pakuję w kolorowe papiery ze Świątecznymi motywami.


Byliśmy dzisiaj też z Henryczkiem u fryzjera. Ale była afera! Henio nie lubi obcinania włosów. Z każdą kolejną wizytą, wcale nie jest lepiej.
Henryk jeszcze z loczkami


I na zakończenie Henio po strzyżeniu

3 komentarze:

 1. Synka masz ślicznego, w oko wpadła mi puszka jest boska, gdzie taką można dostać? U mnie również szary papier, skromnie, ale efekt najlepszy.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Puszka jest ze sklepu internetowego
  http://livebeautifully.pl/
  1 z 3 w zestawie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i komentarz!